torstai 23.8.2017 Signe, Varma

Palveleva Paikallinen jo vuodesta 1962

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Savonkatu 32
79100 Leppävirta

Postiosoite

PL 32
79101 Leppävirta

Palvelemme

Asiakaspalvelu avoinna ma, to ja pe klo 9-15, ti ja ke suljettu
Puhelinpalvelu 017 288 7741 ma-pe klo 9-16
Tilausasiat: asiakaspalvelu(at)soisalonseutu.fi
Kuluttajailmoitukset: ilmoitukset(at)soisalonseutu.fi

Toimitus

Puhelin: 017 288 7743
Sähköposti: uutiset(at)soisalonseutu.fi

Löydät meidät myös täältä

facebook

Toimitus

Eeva-Liisa Pennanen

päätoimittaja 0400 579 224 eeva-liisa.pennanen(at)soisalonseutu.fi
Eeva-Liisa Pennanen

Kari Voutilainen

toimittaja 044 40 620 41 kari.voutilainen(at)soisalonseutu.fi

Annikki Repo

toimittaja 044 40 620 42 annikki.repo(aet)soisalonseutu.fi
Annikki Repo

Juha Thitz

Kuopio-toimittaja 044 406 2025 juha.thitz@media.fi Kuopion kaupungin päätöksiin liittyvä uutisointi. Sepä juuri on meikäläisen työtä. Kuopiolaisvirastojen uutisointi kuuluu myös tehtäviini. Juttuja teen paikallislehtiviisikolle, joita ovat Soisalon Seudun lisäksi Koillis-Savo, Pitäjäläinen, Sisä-Savo ja Uutis-Jousi.
Juha Thitz

Mediamyynti

Anne Virtanen

myyntineuvottelija 040 7450 402 anne.virtanen@media.fi
Anne Virtanen

Tiina Manninen

aluemyyntipäällikkö 044 3481 741 tiina.manninen@media.fi
Tiina Manninen

Pirjo Kaukonen

myyntineuvottelija 050 3429 412 pirjo.kaukonen@media.fi
Pirjo Kaukonen

Kati Utriainen

avainasiakaspäällikkö 050 3429 411 kati.utriainen@media.fi
Kati Utriainen

Eija Vaskin

myyntineuvottelija 044 4062 018 eija.vaskin@media.fi
Eija Vaskin

Minna Kotikumpu

myyntineuvottelija 050 501 9562 minna.kotikumpu@media.fi
Minna Kotikumpu